Soutěže

 

Tato část se týká vyloženě jen soutěží, které se budou v Sicäriusu pořádat. Budou to různé typy. Budou to akce na odreagování a k získání pěkných odměn, když se vám bude hodně dařit.

Budete tu moct najít soutěže typu nějakých básní, zajímavých příběhů nebo třeba něco s obrázky.

Téma můžou vymyslet i hráči a po schválení Adminů mohou být uskutečněny. 

 

Soutěže se dělí na HERNÍ a NEHERNÍ:

Herní soutěže jsou speciální akce, kterých se mohou zúčastnit všichni draci. Takové soutěže jsou pořádány na Herním fóru pod dohledem Vypravěče. Nemá žádný datum pro ukončení, akce končí, jakmile draci dosáhnou cíle celé akce. Něco jako příběh celého Sicäriusu - může ovlivnit i vztah vaši postavě k jiným.

 

Neherní soutěže jsou typické soutěže v podobě příběhů, básní, malování obrázku nebo kvízy a hádanky. Vždy mají datum pro ukončení.

 

Vypravěč

Vypravěč v Sicäriusu VŠEMOCNÁ neviditelná bytost. Vytváří děj celého příběhu.
- Nereaguje se na jeho příspěvky. (mimohru)
- Nestěžujete si na něj.
- Neignorujete ho
- Tolerujete a řídíte se tím, co řekne/napíše/udělá
 
4 základní pravidla. Vypravěč si může pohrávat jak s dějem, tak s vámi. Zakopnete o kořen, když to sám napíše, může vás poranit, pokud uděláte i třeba něco, co se neobejde bez následků. NIKDY vás ale nemůže smrtelně zranit, natož zabít!
 
První pravidlo je myšleno tím, že nemůžete na něj reagovat mimo hru způsobem: "Ale já nechci zakopnout o kořen! Proč nemůže třeba ten vedle mě? To je nefér!"
Ne vždy je vše fér...
Žádný drak nevede pohodlný a kouzelný život bez nebezpečí a nevyhne se jakýmkoliv potížím a nastraženým pastím. Svět nikdy není spravedlivý a Vypravěč i na tohle dohlíží! (Zároveň však kvůli tomuhle nemusíte a ani nedělejte za hlavní obět všeho svého draka)