Registrace

 

..Zde si můžete zaregistrovat vaší postavu, za kterou budete hrát a které budete vytvářet příběh..

 
 

Myslete na to, že by jste se měli do své postavy vžít, tudíž si dobře promyslete, na jakou stranu se vydá a jak se bude chovat, aby vás to po krátké době neomrzelo.

S registrací buďte trpěliví a nikam nespěchejte, udělejte si na to čas a pohodlí jelikož to velmi závisí na tom, zda vás příjmeme nebo ne

Nejlépe si to dělejte přímo do wordu, aby jste se vyhli překlepům a menším chybám, a registraci někam popřípadě uložte

Taky se prosím držte bodů registrace, nedávejte hned na začátek věk, nebo rasu, dávejte to hezky popořadě, jak je to tady.

Je možné, že vám registrace na první pokus nevyjde, v tom případě ale nezoufejte, admin vám tam napíše co a jak opravit a vy máte pokusů na opravu neomezenou.

 

Zde je celá registrace:

 

Jméno:

Musí odpovídat vašemu pohlaví, mělo by být dobře čitelné (nebereme podobné splácaniny jako 'hdjsujehs'). Může být i v jiném jazyce, to už je na vás. Ale uvědomte si, že to jsou bájná a hrdá stvoření, takže jména jako Pepíček nebo Ladislav by k nim asi moc neseděla. Můžete si k jménu dosadit nějaké přízvisko, ale je to nepovinné.

 

Pohlaví:

Samec/Samice | ♀/♂ - Nebereme žádné hermafrodity. (Nemusí záviset na tvém skutečném pohlaví)

 
 

Věk:

Mládě pod 7 let
 
Dospělý nad 8 let - 500 let
 
Senior 501 let - 600 let
 
 
Je dobré poznamenat, že za mládě se zde hrát nesmí a když už se rozhodnete hrát za seniora, tak se podle toho musíte chovat i ve hře. Tudíž nebudete plní síly, skákat po stromech a provádět salta ve vzduchu. Berte ohled na to, že senior má zkrátka něco za sebou, tudíž je i moudřejší, než ostatní mladí draci.
 
 

Výška:

Nebudu vás moc omezovat, ale abychom tu neměly na každém rohu obry, tak maximální výška alespoň 34m.
 
 

Klan

Klan si najdete až v průběhu hry.
Toto políčko nechte prázdné.
 
 

Element:

Každý drak začíná od 1 stupně síly jeho magie.
Zde máte na výběr elementy, které drak ze začátku hry dokáže používat:
 
Oheň (+ 3 = Síla)
 
Země (+ 3 = Vytrvalost)
 
Vzduch (+ 3 = Rychlost)
 
Voda (+ 3 = Obratnost)
 
Blesky (+ 3 = Inteligence)
 
 
Podle toho, co si vyberete za element, tak se vám přidají nějaké body do dovedností. Body do registrace prosím nepište, admini si to sami najdou, byl by v tom totiž zmatek.
 
 

Rodina:

Zde vypište jména vaších rodičů, popřípadě sourozenců.
Pokud je vaše rodina mrtvá, napište jejich jména a za ně, že zemřeli.
 
 

Partnerství:

Pokud jste se už s někým dohodli v partnerství a je již zaregistrován, napište jeho jméno. Jinak tuto kolonku nechte prázdnou.
 
 

Povaha:

U povahy je povinné mít alespoň 7 řádků. Měli by jste se co nejvíce rozepsat o vaší postavě, jaká je, jak se chová ve společností, co má a nemá rád, čemu dává přednost a tak dále. Mělo by to však navazovat na to, zda je vaše postava na cestě dobra či zla.
 

Minulost:

Co se stalo vašemu drakovi, než vůbec zavítal sem? Měl snad nějakou tragickou minulost, nebo to byla hotová pohádka? Bylo by dobré vypsat, co váš drak zažil, když byl mládě, až po dobu, co se dostal do Sicäriusu.
 
Minulost je nepovinná, ovšem, můžete ji klidně v pozdějším čase sepsat.
 
 

Zajímavosti:

Je na vaší postavě něco zajímavého? Něco, co někdo jiný nemá? Má zvláštní ornamenty na těle? Zde můžete vypsat pár zajímavostí o vaší postavě, avšak aby to mělo trochu logiku (takže ne, vaší postavě kosti zářit nemůžou...)
 
 

Dovednosti:

Rozdělte 20 bodů do těchto dovedností:
 
Síla: 0/20
Rychlost: 0/20
Vytrvalost: 0/20
Obratnost: 0/20
Inteligence: 0/20
 
!Nepočítejte k tomu prosím body dovedností, co máte za element!
 
 

Vzhled:

Zde pošlete odkaz na váš obrázek.
Obrázek můžete namalovat (ale aby obrázek měl nějakou úroveň!) a nebo si ho najít na internetu. (Berte však ohledy na autorská práva!)
Pokud nezvládáte nic namalovat, nebo něco sehnat na internetu, požádejte Bane a podle vašeho detailného popisu se vám pokusí vyhovět.
 
 
 

FÓRUM NA REGISTRACE